STW45NM50 SGS-Thomson Microelectronics   N-CHANNEL 500V - 0.07Ohm - 45A TO-247 Mdmesh Power MOSFET 20040407
STW45NM50FD ST   N-CHANNEL 500V 0.07 OHM 45A TO-247 FDMESH POWER MOSFET 20031102
STW45NM50 ST   N-CHANNEL 500V - 0.08 OHM - 45A TO-247 MDMESH POWER MOSFET 20031102
STW45NM50FD ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 45A I(D) | TO-247AC 20031026
STW45NM50 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 45A I(D) | TO-247AC 20031026
STW45NM50FD ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 45A I(D) | TO-247AC 20031022
STW45NM50 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 45A I(D) | TO-247AC 20031022
STW45NM50FD ST   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRFPS40N50L 20120119
STW45NM50F ST   [替换型号]Functional Equivalent:Infineon SPW47N60C3 20120119
STW45NM50 ST   [替换型号]Compatible Equivalent:Infineon 2SK1522 20120119
SPW52N50C3 Infineon   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STW45NM50FD 20120118
STW45NM50FD ST TO-247   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH44N50P 20120108
STW45NM50 ST TO-247   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH44N50P 20120108
全选
Total found 13 in 217540143