STS3DNE60L SGS-Thomson Microelectronics   N - CHANNEL 60V - 0.065Ohm - 3A SO-8 STripFET POWER MOSFET 20040407
STS3DNE60L ST   DUAL N-CHANNEL 60V - 0.065 OHM - 3A SO-8 STRIPFET MOSFET 20031102
STS3DNE60L ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | MATCHED PAIR | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 3A I(D) | SO 20031022
STS3DNE60L ST   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRF7103 20120119
全选
Total found 4 in 217540143