STP22NS25Z ST   N-CHANNEL 250V 0.13 OHM 22A TO-220 / D2PAK ZENER-PROTECTED MESH OVERLAY MOSFET 20031102
STP22NS25Z ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 250V V(BR)DSS | 22A I(D) | TO-220AB 20031026
STP22NS25Z ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 250V V(BR)DSS | 22A I(D) | TO-220AB 20031022
STP22NS25Z ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:Fujitsu 2SK2256-01 20120119
IRF654B Fairchild   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP22NS25Z 20120118
FQP27N25 Fairchild   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STP22NS25Z 20120118
2SK3925-01 Fujitsu   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STP22NS25Z 20120118
2SK3554-01 Fujitsu   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STP22NS25Z 20120118
2SK2256-01 Fujitsu   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP22NS25Z 20120118
2SK3294 NEC   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement ST STP22NS25Z 20120117
全选
Total found 10 in 217540143