STK18N05L ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 18A I(D) | SOT-82 20031026
STK18N05 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 18A I(D) | SOT-82 20031026
STK18N05L ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 18A I(D) | SOT-82 20031022
STK18N05 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 18A I(D) | SOT-82 20031022
STK18N05L ST   [替换型号]Functional Equivalent:Toshiba 2SK2614 20120119
STK18N05 ST   [替换型号]Functional Equivalent:Toshiba 2SK2614 20120119
STK18N05L ST SOT-82   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2614 20120101
STK18N05L   [替换型号]Replacement:ST STD16NE06L-1 20120101
STK18N05 ST SOT-82   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2614 20120101
全选
Total found 9 in 217540143