STH15N50FI ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 9.3A I(D) | TO-218VAR 20031026
STH15N50 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 15A I(D) | TO-218 20031026
STH15N50FI ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 9.3A I(D) | TO-218VAR 20031022
STH15N50 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 15A I(D) | TO-218 20031022
STH15N50FI ST   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2916 20120119
STH15N50 ST   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2698 20120119
STH15N50 ST TO-218   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH21N50Q 20120108
STH15N50FI ST TO-218IS   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2916 20120101
STH15N50 ST TO-218   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2698 20120101
全选
Total found 9 in 217540143