STD30NE06L ST   N-CHANNEL 60V - 0.025 OMH - 30A TO-252 STRIPFET POWER MOSFET 20031102
STD30NE06LT4 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 30A I(D) | TO-252AA 20031022
STD30NE06L ST   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRLR2705 20120119
全选
Total found 3 in 217540143