STD19NE06L SGS-Thomson Microelectronics   N - CHANNEL 60V - 0.038 Ohm - 19A - TO-251/TO-252 STripFET POWER MOSFET 20040407
STD19NE06L ST   N-CHANNEL 60V - 0.038 OHM - 19A IPAK/DPAK STRIPFET POWER MOSFET 20031102
STD19NE06LT4 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 19A I(D) | TO-252AA 20031026
STD19NE06L1 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 19A I(D) | TO-251AA 20031026
STD19NE06LT4 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 19A I(D) | TO-252AA 20031022
STD19NE06L-1 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 19A I(D) | TO-251AA 20031022
STD19NE06L ST   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRLR2705 20120119
全选
Total found 7 in 217540143