STD17N05 SGS-Thomson Microelectronics   N - CHANNEL ENHANCEMENT MODE POWER MOS TRANSISTOR 20040407
STD17N05   TRANSISTOR SMD MOSFET TO 252 D PAK 20040407
STD17N05L ST   OLD PRODUCT: NOT SUITABLE FOR NEW DESIGN-IN 20031102
STD17N05 ST   OLD PRODUCT: NOT SUITABLE FOR NEW DESIGN-IN 20031102
STD17N05T4 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 17A I(D) | TO-252 20031026
STD17N05LT4 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 17A I(D) | TO-252AA 20031026
STD17N05L-1 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 17A I(D) | TO-251AA 20031026
STD17N05-1 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 17A I(D) | TO-251 20031026
STD17N05T4 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 17A I(D) | TO-252 20031022
STD17N05LT4 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 17A I(D) | TO-252AA 20031022
STD17N05L-1 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 17A I(D) | TO-251AA 20031022
STD17N05-1 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 17A I(D) | TO-251 20031022
STD17N05L ST Microelectronics   [替换型号]TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 17A I(D) | TO-252 20030926
STD17N05 ST Microelectronics   [替换型号]TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 17A I(D) | TO-252 20030926
STD17N05L ST   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2614 20120119
STD17N05 ST   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2614 20120119
STD17N05L ST D-PAK   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2614 20120101
STD17N05L   [替换型号]Replacement:ST STD16NE06L 20120101
STD17N05 ST D-PAK   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2614 20120101
STD17N05   [替换型号]Replacement:ST STD16NE06 20120101
全选
Total found 21 in 217540143