STB40NE03L-20   TRANSISTOR MOSFET D2-PAK 20040407
STB40NE03L-20 ST   OLD PRODUCT: NOT SUITABLE FOR NEW DESIGN-IN 20031102
STB40NE03L-20T4 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 30V V(BR)DSS | 40A I(D) | TO-263AB 20031022
STB40NE03L-20 ST   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK3090 20120119
STB40NE03L-20 ST D2PAK   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK3090 20120101
STB40N03L-20   [替换型号]Replacement:ST STB40NE03L-20 20120101
全选
Total found 7 in 217540143