NTP75N06L ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 75A I(D) | TO-220AB 20031026
NTP75N06 ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 75A I(D) | TO-220AB 20031026
NTP75N06L ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 75A I(D) | TO-220AB 20031022
NTP75N06 ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 75A I(D) | TO-220AB 20031022
NTP75N06L/D Onsemi   Power MOSFET 75 Amps. 60 Volts. Logic Level 20010820
NTP75N06/D Onsemi   Power MOSFET 75 Amps. 60 Volts 20010820
NTP75N06L ONSemi   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP80NF06 20120118
NTP75N06 ONSemi   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP80NF06 20120118
全选
Total found 8 in 217540143