MTW54N05E Motorola Semiconductor Products Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 54A I(D) | TO-247 20031026
MTW54N05E Motorola Semiconductor Products Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 54A I(D) | TO-247 20031022
MTW54N05E Motorola   [替换型号]Compatible Equivalent Toshiba 2SK2551 20120117
MTW54N05E ON TO-247   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH76N07-11 20120108
MTW54N05E Motorola TO-247   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2551 20120101
全选
Total found 5 in 217540143