MTD20N06HDLT4 ON Semiconductor   [替换型号]TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 20A I(D) | TO-252AA 20030926
MTD20N06HDL1 ON Semiconductor   [替换型号]TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 20A I(D) | TO-252AA 20030926
MTD20N06HDL ON Semiconductor   [替换型号]TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 20A I(D) | TO-252AA 20030926
MTD20N06HDL ONS   Power MOSFET 20 Amps 60 Volts Logic Level N-Channel DPAK(122.73 k) 20021222
MTD20N06HDL/D Onsemi   Power MOSFET 20 Amps. 60 Volts. Logic Level 20010820
MTD20N06HDL ONSemi   [替换型号]Functional Equivalent:IRF IRFR4105 20120118
全选
Total found 6 in 217540143