MTD10N05E1 Motorola Semiconductor Products Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 10A I(D) | TO-251 20031026
MTD10N05E1 Motorola Semiconductor Products Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 10A I(D) | TO-251 20031022
MTD10N05E Motorola   [替换型号]Compatible Equivalent Toshiba 2SK2614 20120117
MTD10N05E Motorola D-PAK   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2614 20120101
MTD10N05E   [替换型号]Replacement:ST STD16NE06 20120101
全选
Total found 5 in 217540143