LD1117S25   IC-SMD-REGULATOR 2.5V 0.8A 20030108
LD1117S25C ST Microelectronics SOT-223-3   Positive Fixed Voltage Regulator 20020807
LD1117S25 ST Microelectronics SOT-223-3   Positive Fixed Voltage Regulator 20020807
LD1117S25C ST   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRU1117-25CY 20120119
LD1117S25 ST   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRU1117-25CY 20120119
全选
Total found 5 in 217540143