IXTK33N45 IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 450V V(BR)DSS | 33A I(D) | TO-264AA 20031026
IXTK33N45 IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 450V V(BR)DSS | 33A I(D) | TO-264AA 20031022
IXTK33N45 IXYS   [替换型号]Functional Equivalent IRF IRFP354 20120117
全选
Total found 3 in 217540143