IXTH20N60MB IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 20A I(D) | TO-247(5) 20031026
IXTH20N60MB IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 20A I(D) | TO-247(5) 20031022
全选
Total found 2 in 217540143