IXGK80N60A IXYS Corp   TRANSISTOR | IGBT | N-CHAN | 600V V(BR)CES | 80A I(C) | TO-264AA 20031026
IXGK80N60AU1 IXYS   [替换型号]Functional Equivalent IRF IRG4PSC71U 20120117
IXGK80N60A IXYS   [替换型号]Functional Equivalent IRF IRG4PH50KD 20120117
全选
Total found 3 in 217540143