IXFK55N50F IXYS TO-264   RF POWER RF MOSFETs 20120109
IXFK55N50 IXYS TO-264   POWER DEVICES DISCRETE MOSFETs N-Channel 20120109
IXFK55N50F IXYS   500V (max) Switch Mode MOSFETS 20070423
IXFK55N50F IXYS TO-264   F-Class HiPerRF? Power MOSFETs 20050211
IXFK55N50 IXYS TO-264   MOSFETs with Fast Intrinsic Diode 20050211
IXFK55N50 IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 55A I(D) | TO-264AA 20031022
IXFK55N50F IXYS   [替换型号]Compatible Equivalent ST STY60NM50 20120117
IXFK55N50 IXYS   [替换型号]Compatible Equivalent ST STY60NM50 20120117
APT50M85LVR APT TO-264 [L]   [替换型号]Replacement:IXYS IXFK55N50 20120108
APT50M85LVFR APT TO-264 [L]   [替换型号]Replacement:IXYS IXFK55N50 20120108
APT50M80LVR APT TO-264 [L]   [替换型号]Replacement:IXYS IXFK55N50 20120108
APT50M75LFLL APT TO-264 [L]   [替换型号]Replacement:IXYS IXFK55N50 20120108
APT40M70LVR APT TO-264 [L]   [替换型号]Replacement:IXYS IXFK55N50 20120108
全选
Total found 13 in 217540143