IXFK52N30Q IXYS TO-264   POWER DEVICES DISCRETE MOSFETs N-Channel 20120109
IXFK52N30Q IXYS TO-264   MOSFETs with Fast Intrinsic Diode 20050211
IXFK52N30Q IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 300V V(BR)DSS | 52A I(D) | TO-264AA 20031026
IXFK52N30Q IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 300V V(BR)DSS | 52A I(D) | TO-264AA 20031022
IXFK52N30Q IXYS   [替换型号]Compatible Equivalent ST STY60NK30Z 20120117
全选
Total found 5 in 217540143