IXFK33N50 IXYS TO-264   POWER DEVICES DISCRETE MOSFETs N-Channel 20120109
IXFK33N50 IXYS TO-264   MOSFETs with Fast Intrinsic Diode 20050211
IXFK33N50S IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 33A I(D) | TO-264VAR 20031026
IXFK33N50 IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 33A I(D) | TO-264AA 20031026
IXFK33N50S IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 33A I(D) | TO-264VAR 20031022
IXFK33N50 IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 33A I(D) | TO-264AA 20031022
IXFK33N50 IXYS   [替换型号]Compatible Equivalent IRF IRFPS37N50A 20120117
全选
Total found 7 in 217540143