IXFH75N10Q IXYS TO-247   MOSFETs with Fast Intrinsic Diode 20050211
IXFH75N10Q IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 75A I(D) | TO-247AD 20031026
全选
Total found 2 in 217540143