IRFP451FI ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 450V V(BR)DSS | 9A I(D) | TO-218VAR 20031026
IRFP451FI ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 450V V(BR)DSS | 9A I(D) | TO-218VAR 20031022
全选
Total found 2 in 217540143