FQB16N25C Fairchild Semiconductor Corp   20060608
FQB16N25 Fairchild Semiconductor Corp   20060608
FQB16N25 Fairchild Semiconductor Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 250V V(BR)DSS | 16A I(D) | TO-263AB 20031026
FQB16N25C Fairchild   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STB16NS25T4 20120118
FQB16N25 Fairchild   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRF644S 20120118
全选
Total found 5 in 217540143