BUK75150-55A NXP   N-channel TrenchMOS standard level FET 20110427
BUK75150-55A Philips   BUK75/76150-55A|Trenchmos (tm) standard level FET 20060716
BUK75150-55A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 11A I(D) | TO-220AB 20031026
BUK75150-55A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 11A I(D) | TO-220AB 20031022
BUK75150-55A Philips   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STP16NF06 20120118
全选
Total found 5 in 217540143