APT40M70LVR Advanced Power Technology   POWER MOS V 400V 57A 0.070 Ohm 20040408
APT40M70LVR Advanced Power Technology   POWER MOS V 400V 57A 0.070 Ohm 20040406
APT40M70LVR Advanced Power Technology   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 400V V(BR)DSS | 57A I(D) | TO-264AA 20031026
APT40M70LVR Advanced Power Technology   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 400V V(BR)DSS | 57A I(D) | TO-264AA 20031022
APT40M70LVR Advanced Power Technology TO-264   Volts:400V RDS(ON)0.07Ohms ID(cont):57Amps|MOSFETs 20020906
APT40M70LVR APT TO-264 [L]   [替换型号]Replacement:IXYS IXFK66N50Q2 20120108
APT40M70LVR APT TO-264 [L]   [替换型号]Replacement:IXYS IXFK55N50 20120108
全选
Total found 7 in 217540143