APT30M30B2LLG Micro Semi T-MAX?[B2]   Power MOS 7?Low Loss MOSFET 20080429
APT30M30B2LL Micro Semi T-MAX?[B2]   Power MOS 7?Low Loss MOSFET 20080429
APT30M30B2LL Advanced Power Technology   NEW Low Loss Power MOS 7? MOSFETS/FREDFETS 20060612
APT30M30B2LL Advanced Power Technology   POWER MOS 7 300V 100A 0.030 Ohm 20040408
APT30M30B2LL Advanced Power Technology   POWER MOS 7 300V 100A 0.030 Ohm 20040406
APT30M30B2LL Advanced Power Technology T-MAX   Volts:300V RDS(ON):0.03Ohms ID(cont:)100Amps|MOSFETs 20020906
APT30M30B2LL APT T-MAX [B2]   [替换型号]Replacement:IXYS IXFX90N30 20120108
全选
Total found 7 in 217540143