APT15DS60BG Micro Semi TO-247   ULTRAFAST - SINGLE RECTIFIER 20080429
APT15DS60B Micro Semi TO-247   ULTRAFAST - SINGLE RECTIFIER 20080429
APT15DS60B Advanced Power Technology   FRED - Higher Frequency 20060612
APT15DS60B Advanced Power Technology   ULTRAFAST SOFT RECOVERY RECTIFIER DIODE 600V 15A 20040408
APT15DS60B Advanced Power Technology   ULTRAFAST SOFT RECOVERY RECTIFIER DIODE 600V 15A 20040406
APT15DS60B Advanced Power Technology TO-247   Volts:600V VF/Vce(ON):4V ID(cont):15Amps|Fast Recovery Epitaxial Diodes (FREDs) 20020906
APT15DS60B APT   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STTH1506TPI 20120118
APT15DS60B APT TO-247   [替换型号]Replacement:IXYS DSS17-06CR 20120108
全选
Total found 10 in 217540143