30CPQ045   DIODE SCHOTTKY GLEICHRICHTER 20040408
30CPQ045   DIODE SCHOTTKY GLEICHRICHTER 20040406
30CPQ045 MicroSemi TO-3P   Schottky Rectifier 20030320
30CPQ045 IR   45V 30A Schottky Common Cathode Diode in a TO-247AC package 20030311
STPS30L40CW ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:IRF 30CPQ045 20120119
30CPQ045 IRF   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STPS3045CW 20120118
30CPQ045 IR TO-247AC   [替换型号]Replacement:IXYS DSSK60-0045A 20120108
STPS3045CW   [替换型号]Replacement:Sensitron 30CPQ045 20120101
PBYR3045WT   [替换型号]Replacement:Sensitron 30CPQ045 20120101
MBR3045WT   [替换型号]Replacement:Sensitron 30CPQ045 20120101
MBR3045PT   [替换型号]Replacement:Sensitron 30CPQ045 20120101
FST3045   [替换型号]Replacement:Sensitron 30CPQ045 20120101
DSSK30-0045A   [替换型号]Replacement:Sensitron 30CPQ045 20120101
全选
Total found 15 in 217540143