2MBI150F-060 Fuji Semiconductors   TRANSISTOR | IGBT POWER MODULE | HALF BRIDGE | 600V V(BR)CES | 150A I(C) 20031026
2MBI150F-060 Fuji Semiconductor   DUAL IGBT 20030615
2MBI150F-060   20011108
全选
Total found 3 in 217540143