15CTQ040 MicroSemi TO-220AB   Schottky Rectifier 20030320
15CTQ040S IR   40V 15A Schottky Common Cathode Diode in a D2-Pak package 20030311
15CTQ040-1 IR   40V 15A Schottky Common Cathode Diode in a TO-262 package 20030311
15CTQ040 IR   40V 15A Schottky Common Cathode Diode in a TO-220AB package 20030311
STPS640CF ST   [替换型号]Functional Equivalent:IRF 15CTQ040 20120119
STPS16L45CT ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:Pan Jit 15CTQ040 20120119
STPS16L40CT ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:Pan Jit 15CTQ040 20120119
STPS16L40CF ST   [替换型号]Functional Equivalent:IRF 15CTQ040 20120119
15CTQ040S IRF   [替换型号]Possible Analogue:Pan Jit SB1640DC 20120118
15CTQ040 IRF   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STPS16L40CT 20120118
15CTQ040 Microsemi   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement Pan Jit STPS16L45CT 20120117
PBYR1540CT   [替换型号]Replacement:Sensitron 15CTQ040 20120101
FYP1504DN   [替换型号]Replacement:Sensitron 15CTQ040 20120101
FST2040   [替换型号]Replacement:Sensitron 15CTQ040 20120101
全选
Total found 17 in 217540143